Świętokrzyskie: Droga zablokowana po śmiertelnym wypadku

Wtorek, 15 października 2019 (07:47)

Po zderzeniu samochodów osobowego i ciężarowego we wtorek rano całkowicie nieprzejezdna jest droga krajowa nr 79 na odcinku Ożarów-Lipsko w Czekarzewicach (Świętokrzyskie). W wypadku zginęła jedna osoba, a druga została ranna.

Zdjęcie

Po śmiertelnym wypadku zablokowana DK 79 w Czekarzewicach /Interia.pl /INTERIA.PL
Po śmiertelnym wypadku zablokowana DK 79 w Czekarzewicach
/Interia.pl /INTERIA.PL

Informację o zdarzeniu przekazał PAP dyżurny Punktu Informacji Drogowej kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Wyznaczono objazdy. Ruch kierowany jest - od strony Sandomierza przez Ożarów, i drogą wojewódzką nr 755 przez Ostrowiec Świętokrzyski, a od strony Lipska - drogą wojewódzką nr 747 przez Opole Lubelskie w kierunku Kraśnika.

Reklama

Do wypadku doszło ok. godz. 6.40 na drodze krajowej nr 79 Warszawa-Sandomierz-Kraków, na odcinku pomiędzy Lipskiem na Mazowszu a Ożarowem w woj. świętokrzyskim. Policja na razie nie udziela informacji o szczegółach zdarzenia.

Utrudnienia w ruchu na trasie mogą potrwać przez ok. trzy godziny.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Starachowice: Auto uderzyło w latarnię. Dziewięciolatek w szpitalu

    W środę (20 maja) w Starachowicach doszło do groźnego wypadku. Samochód marki bmw najpierw uderzyło w latarnię, a następnie w bok drugiego pojazdu. Poszkodowany w zdarzeniu został podróżujący bmw... więcej