Świętokrzyskie: Auto zderzyło się z ciężarówką. Nie żyją dwie osoby

Sobota, 19 maja 2018 (17:38)

Dwie osoby zmarły w wyniku wypadku, do którego doszło w Miedzianej Górze (woj. świętokrzyskie). Ranna kobieta i kilkuletnie dziecko trafiły do szpitala - przekazał oficer prasowy kieleckiej policji Karol Macek. Na drodze krajowej nr 74 samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Piotr Jędzura /Reporter
zdj. ilustracyjne
/Piotr Jędzura /Reporter

Do wypadku doszło w sobotę przed godz. 16.00. 

"Z naszych pierwszych ustaleń wynika, że samochodem osobowym podróżowały cztery osoby, w tym kilkuletnie dziecko. Auto poruszało się w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. W pewnym momencie chcąc skręcić w lewo, w stronę miejscowości Ciosowa, samochód wjechał wprost w nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę" - relacjonował Macek.

Reklama

Jak dodał, dwie kobiety nie przeżyły wypadku, natomiast trzecią z podróżujących oraz dziecko, które było reanimowane, przewieziono do szpitala.

21-letniemu kierowcy ciężarówki nic się nie stało. "Po pierwszym badaniu wynika, że mężczyzna był trzeźwy" - powiedział Macek.

Na miejscu pracuje prokurator, policja i straż pożarna. Pas drogi w kierunku Kielc jest zablokowany, ruch prowadzony jest wahadłowo. Utrudnienia potrwają do godz. 20.00.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie



Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Mazowieckie: Śmiertelny wypadek na dk 57, nie żyje 20-letni mężczyzna

    Na drodze krajowej nr 57 w miejscowości Rembielin (Mazowieckie) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginął 20-letni mężczyzna - poinformował w poniedziałek rzecznik Komendy... więcej