Sokółka: Nie żyje siedmiolatka potrącona przez auto

Piątek, 20 kwietnia (08:32)

Tragiczny wypadek w podlaskiej miejscowości Sokółka. Siedmioletnia dziewczynka została śmiertelnie potrącona przez samochód – donoszą lokalne media.

Zdjęcie

Dziewczynki nie udało się uratować (zdjęcie ilustracyjne) /123RF/PICSEL
Dziewczynki nie udało się uratować (zdjęcie ilustracyjne)
/123RF/PICSEL

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, siedmiolatka wtargnęła pod samochód prowadzony przez 22-letnią kobietę. Kierująca autem była trzeźwa i według policjantów nie przekroczyła dozwolonej w miejscu zdarzenia prędkości.

Tragiczne zdarzenie relacjonuje jedna z kobiet, która próbowała reanimować dziewczynkę. Niestety, siedmiolatka zmarła na jej rękach.

Reklama

"W pewnym momencie usłyszałam straszny wrzask dzieci. Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącą na ulicy zakrwawioną dziewczynkę. Dusiła się krwią. Wzięłam ją na ręce i przechyliłam na bok, żeby się nie udusiła. To wszystko, zanim przyjechała karetka trwało jakieś cztery minuty" - mówi kobieta cytowana przez serwis Nasze Miasto Sokółka.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śmiertelny wypadek w Łowiczu. DK 70 zablokowana

    Dwie kobiety zginęły w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym, do którego doszło w poniedziałek na ul. Warszawskiej w ciągu drogi krajowej nr 70 w Łowiczu (woj. łódzkie) - poinformowała PAP... więcej