Sokółka: Nie żyje siedmiolatka potrącona przez auto

Piątek, 20 kwietnia 2018 (08:32)

Tragiczny wypadek w podlaskiej miejscowości Sokółka. Siedmioletnia dziewczynka została śmiertelnie potrącona przez samochód – donoszą lokalne media.

Zdjęcie

Dziewczynki nie udało się uratować (zdjęcie ilustracyjne) /123RF/PICSEL
Dziewczynki nie udało się uratować (zdjęcie ilustracyjne)
/123RF/PICSEL

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, siedmiolatka wtargnęła pod samochód prowadzony przez 22-letnią kobietę. Kierująca autem była trzeźwa i według policjantów nie przekroczyła dozwolonej w miejscu zdarzenia prędkości.

Tragiczne zdarzenie relacjonuje jedna z kobiet, która próbowała reanimować dziewczynkę. Niestety, siedmiolatka zmarła na jej rękach.

Reklama

"W pewnym momencie usłyszałam straszny wrzask dzieci. Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącą na ulicy zakrwawioną dziewczynkę. Dusiła się krwią. Wzięłam ją na ręce i przechyliłam na bok, żeby się nie udusiła. To wszystko, zanim przyjechała karetka trwało jakieś cztery minuty" - mówi kobieta cytowana przez serwis Nasze Miasto Sokółka.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Polacy ruszyli nad morze. Korki na głównych trasach na Pomorzu

    W sobotę (1 sierpnia) na głównych drogach w woj. pomorskim tworzą się korki spowodowane dużym ruchem. Zatory utrzymują się przed punktem poboru opłat na autostradzie A1 w Nowej Wsi koło Torunia... więcej