Śmiertelny wypadek w Pawłowie, utrudnienia na dk 7

Wtorek, 6 sierpnia 2019 (22:24)

W Pawłowie (woj. mazowieckie) na dk 7 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym, w wyniku którego zmarła jedna osoba podróżująca osobówką. Obrażenia odniósł również kierowca ciężarówki. Utrudnienia na drodze mogą potrwać ok. trzech godzin.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdj. ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

Jak przekazał PAP insp. Grzegorz Osiński z KPP w Płońsku, ok. godz. 18 kierujący samochodem audi z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym jadącym w stronę Warszawy. Samochód ciężarowy przewoził domek typu holenderskiego.

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że jedna osoba z audi nie żyje, natomiast kierujący z pojazdu ciężarowego został przewieziony do szpitala w Płońsku" - dodał Osiński. Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie, czy samochodem osobowym podróżowała tylko jedna osoba.

Reklama

Droga krajowa nr 7 na odc. Mława - Płońsk jest zablokowana, co może potrwać ok. trzech godzin.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Zachodniopomorskie: Wypadek z udziałem pojazdu amerykańskiej armii

    Amerykańska ciężarówka wojskowa zderzyła się w czwartek (9 lipca) z samochodem ciężarowym na drodze wojewódzkiej nr 175 w okolicach wsi Konotop (woj. zachodniopomorskie). Dwóch żołnierzy zostało... więcej