Śmiertelny wypadek w Łazach pod Warszawą

Niedziela, 16 grudnia 2018 (12:12)

W Łazach pod Warszawą na DK7 zderzyły się dwa samochody osobowe. W wypadku poniosła śmierć jedna osoba. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Radomia, ruch w kierunku Warszawy odbywa się prawym pasem - poinformował PAP podkom. Piotr Świstak z biura prasowego KSP.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

Jak przekazał Świstak, w niedzielę około godz. 10 w miejscowości Łazy - na skrzyżowaniu al. Krakowskiej (DK7) z ul. Łączności - doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowca toyoty wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się tam z bmw.

"Na miejscu poniosła śmierć pasażerka bmw, natomiast kierowca został zabrany do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Osoby, które podróżowały toyotą, opatrzono na miejscu" - powiedział Świstak.

Reklama

"Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Radomia. Wyznaczono objazd w miejscowości Sękocin. Ruch w kierunku Warszawy odbywa się prawym pasem" - dodał.

Jak poinformował oficer prasowy, na miejscu są prowadzone czynności z udziałem prokuratury. Utrudnienia potrwają około dwóch godzin. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Olej wyciekł na A1. Utrudnienia w kierunku Łodzi

    Pomiędzy węzłami Kowal i Kutno Płn. na A1 występują utrudnienia drogowe w kierunku Łodzi. Służby usuwają z drogi olej, który wyciekł z samochodu ciężarowego. więcej