Śmiertelny wypadek na S7. Droga w kierunku Krakowa zablokowana

Czwartek, 20 lutego (19:03)

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło na drodze S7 na odcinku Skarżysko-Kamienna - Jędrzejów. Droga w kierunku Krakowa, pomiędzy węzłami Kielce Północ a Kielce Zachód, jest zablokowana.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdjęcie ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach poinformował w czwartek, że do wypadu doszło około godziny 18.

"Mężczyzna kierujący samochodem dostawczym, jadąc w kierunku Krakowa, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki energochłonne. W wyniku zdarzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu, a dwoje pasażerów przytomnych zostało przewiezionych do szpitala" - przekazał policjant.

Reklama

Na razie nie jest znany wiek uczestników wypadku; nie wiadomo też, czy kierujący był trzeźwy. "Obecnie czynności pod nadzorem prokuratora prowadzi policja" - dodał Karol Macek.

Droga S7 w kierunku Krakowa pomiędzy węzłami Kielce Północ a Kielce Zachód jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez miasto. Utrudnienia potrwają do ok. godz. 21.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pomorskie: Motocyklista zginął w wyniku zderzenia ze śmieciarką

    46-letni motocyklista zginął w wyniku zderzenia ze śmieciarką. Do wypadku doszło w czwartek 21 maja rano w pobliżu miejscowości Wygoda (woj. pomorskie). Droga krajowa nr 20 jest zablokowana -... więcej