Śmiertelny wypadek na obwodnicy Mszczonowa

Poniedziałek, 11 lutego 2019 (11:15)

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek na drodze krajowej nr 50, będącej w tym miejscu obwodnicą Mszczonowa. Zderzyły się cztery samochody ciężarowe. Kierowca jednego z nich zginął na miejscu.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
Zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Około godziny 10 na DK 50, na obwodnicy Mszczonowa w kierunku Sochaczewa, ok. 3 km przed rondem, doszło do zderzenia czterech samochodów ciężarowych.   

Jak poinformowała PAP st. asp. Agnieszka Ciereszko z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie, najprawdopodobniej kierowca jednej z ciężarówek nie zauważył, że pozostałe się zatrzymały. Uderzył w tył stojącego, poprzedzającego go pojazdu i potem efektem domina w trzy kolejne samochody.   

Reklama

Kierowca samochodu, który uderzył w pozostałe, zginął na miejscu.    

DK 50 jest całkowicie zablokowana. Policja wyznacza objazdy; bieżący objazd poprowadzono przez Mszczonów. Utrudnienia potrwają kilka godzin.   

Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia aby ustalić, jakie były dokładne przyczyny wypadku.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Kontrola busów na Opolszczyźnie. Wykryto rażące nieprawidłowości

    Kontrolerzy z opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego sprawdzili wagę dostawczych busów poruszających się na jednej z dróg wojewódzkich. Rekordzista miał blisko pięć i pół tony "nadwagi". więcej