Śmiertelny wypadek między Piłą a Szydłowem

Wtorek, 8 stycznia 2013 (15:22)

Wczoraj na drodze powiatowej między Piłą a Szydłowem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W nieustalonych okolicznościach osobowy peugeot zjechał z drogi a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Śmierć na miejscu poniosła pasażerka samochodu. Kierowca z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Zdjęcie

Tragiczny wypadek koło Piły /KWP Poznań
Tragiczny wypadek koło Piły
/KWP Poznań

Wczoraj o godzinie 14.10 dyżurny pilskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło na odcinku drogi powiatowej Piła - Szydłowo. Z zebranych do tej pory informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 206 - 46 letni mieszkaniec Nowego Dworu w nieustalonych okolicznościach zjechał z drogi a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła pasażerka samochodu 43 letnia mieszkanka Nowego Dworu. Kierowca z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Reklama

Usuwanie skutków zdarzenia trwało ponad dwie godziny. W tym czasie na miejscu wypadku policjanci zorganizowali ruch wahadłowy. Okoliczności oraz przyczyny zdarzenia będzie teraz wyjaśniać Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek

Zobacz również

  • Wypadek w Łódzkiem. Dwie osoby nie żyją

    Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w piątek (10 lipca) na drodze krajowej nr 14 w Łódzkiem - poinformował Hubert Graczyk z Punktu Informacji Drogowej w Łodzi. więcej