Śląskie: Wjechał w grupę rowerzystów. Dwie ofiary

Czwartek, 31 maja (08:56)

Raciborscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Doszło do niego w środę wieczorem około godz. 22.30 na DW 916 na trasie Samborowice-Racibórz. W wyniku odniesionych obrażeń dwóch rowerzystów w wieku 44 lat poniosło śmierć na miejscu - podała raciborska Policja.

Zdjęcie

Tragiczny wypadek na Śląsku /Policja /Policja
Tragiczny wypadek na Śląsku
/Policja /Policja

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem około godziny 22.30 na drodze wojewódzkiej 916 na trasie Samborowice-Racibórz, na wysokości skrętu do Lekartowa.

Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że 31-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, kierując samochodem renault, jadąc z Samborowic w stronę Raciborza, na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionej przyczyny uderzył  w czterech rowerzystów jadących w tym samym kierunku.

Reklama

W wyniku odniesionych obrażeń dwóch rowerzystów w wieku 44 lat poniosło śmierć na miejscu. Do szpitala zabrani zostali pozostali dwaj mężczyźni w wieku 36 i 44 lat, gdzie po przebadaniu przez lekarza zostali zwolnieni do domu.

Jak ustalili mundurowi kierowca samochodu był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.

Zdjęcie

W wyniku odniesionych obrażeń dwóch rowerzystów poniosło śmierć na miejscu /Policja /Policja
W wyniku odniesionych obrażeń dwóch rowerzystów poniosło śmierć na miejscu
/Policja /Policja

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

INTERIA.PL/Policja

Zobacz również

  • Wielkopolskie: Na A2 wywrócił się bus

    Wypadek na A2. W piątek rano na 198 km autostrady w kierunku Świecka przewrócił się bus. Trzy osoby zostały ranne – informuje "Głos Wielkopolski". więcej