Śląskie: Nietrzeźwi Gruzini i dachowanie bmw

Piątek, 25 września (16:52)

W czwartek (24 września) tuż przed północą w Jastrzębiu Zdroju (Śląskie) dachował samochód marki bmw. Znajdujący się w samochodzie Gruzini byli nietrzeźwi. Nie potrafili też wskazać kierującego pojazdem. Obaj trafili do aresztu.

Zdjęcie

Zdjęcie z miejsca wypadku /Policja
Zdjęcie z miejsca wypadku
/Policja

W piątek w nocy policjanci z jastrzębskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu. Według ustaleń mundurowych kierujący osobówką stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na pobocze i dachował.

Samochodem podróżował 23- i 24-latek z Gruzji. Mężczyźni nie posiadali przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość. Co więcej, byli nietrzeźwi. W efekcie obaj Gruzini zostali zatrzymani. Śledczy ustalają, który z mężczyzn był kierującym.

Reklama

Samochód został odholowany na parking strzeżony. W systemach informatycznych policjanci ujawnili, że pojazd ma zatrzymany dowód rejestracyjny oraz nie posiada aktualnego ubezpieczenia.

Nieodpowiedzialnemu kierowcy za jazdę na "podwójnym gazie" grozi kara nawet 2 lat więzienia.

Zdjęcie

/Policja
/Policja


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Lubuskie: Samochód uderzył w drzewo i spłonął. Zginęły dwie osoby

    W nocy z czwartku na piątek na drodze wojewódzkiej nr 300 w powiecie żagańskim (woj. lubuskie) osobowy mercedes, prawdopodobnie po kolizji z dzikiem, uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. W... więcej