Śląskie: Droga krajowa nr 46 zablokowana po wypadku

Wtorek, 15 października 2019 (13:15)

Z dużymi utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy poruszający się drogą krajową nr 46. W środę popołudniu w rejonie podczęstochowskiej miejscowości Olsztyn dachował samochód. Trzy osoby, w tym dwuletnie dziecko, przewiezione zostały do szpitala.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

Po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w środę krótko po południu zablokowana została droga krajowa nr 46 w rejonie podczęstochowskiego Olsztyna - podała policja. Jak przekazała rzeczniczka częstochowskiej policji aspirant sztabowa Marta Kaczyńska, po godz. 12. w miejscowości Odrzykoń koło Olsztyna kierująca samochodem renault clio skręcała z głównej trasy w lokalną ulicę Storczykową, a jadący za nią kierowca mercedesa uderzył w tył jej pojazdu, w wyniku czego renault dachowało.

Do szpitali przewieziono oboje kierowców, a także przewożone renault clio dwuletnie dziecko. Policjanci na miejscu nadal prowadzą czynności.

Reklama

Kierowcy jadący w stronę Częstochowy powinni się kierować już w Olsztynie na Srocko, by do Częstochowy wjechać tamtejszą ul. Legionów. Kierowcy jadący od Częstochowy mijają miejsce wypadku przez stację benzynową i do Olsztyna mogą dotrzeć przez Skrajnicę.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Karambol na zakopiance. Droga zablokowana

    W miejscowości Jawornik na drodze krajowej S7 czyli popularnej Zakopiance doszło w czwartek rano do zderzenia czterech samochodów. Zablokowane są dwa pasy w kierunku Krakowa i jeden pas w kierunku... więcej