Skarżyce: Czołowe zderzenie samochodów. Dwie osoby nie żyją

Czwartek, 1 października 2015 (14:42)

Policjanci z Zawiercia ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w Skarżycach (woj. śląskie). W wyniku czołowego zderzenia pojazdów zginęły dwie osoby. Kolejne dwie osoby trafiły do szpitala.

Zdjęcie

Wypadek w Skarżycach /Policja
Wypadek w Skarżycach
/Policja

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 18 na łuku drogi pomiędzy miejscowościami Skarżyce i Piecki. 

Według wstępnych ustaleń policjantów kierowca audi A3 zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z nadjeżdżającą toyotą rav4. W wyniku zderzenia oba pojazdy wylądowały w rowie. 

Reklama

Śmierć na miejscu poniósł 38-letni kierowca audi i jego 32-letnia pasażerka. Obaj byli mieszkańcami Zawiercia. Drugim samochodem podróżowała trzyosobowa rodzina z Zawiercia. 39-letni mężczyzna i jego 7-letnia córka zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że kierujący toyotą był trzeźwy. Obecny na miejscu prokurator zdecydował o zabezpieczeniu uszkodzonych samochodów do dalszych badań.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek

Zobacz również

  • A4 zablokowana po wypadku. Rannego zabrał śmigłowiec

    Po zderzeniu dwóch aut ciężarowych pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice zablokowana jest autostrada A4 w kierunku Wrocławia. W wypadku ucierpiała jedna osoba, która trafiła do szpitala. więcej