Sanok: Auto wjechało do banku

Środa, 10 października 2018 (17:39)

W wyniku zderzenia w środę dwóch samochodów osobowych w Sanoku (Podkarpackie) jeden z nich uderzył w witrynę banku i wjechał do środka. "Trzy osoby są poszkodowane" - powiedział rzecznik podkarpackiej straży pożarnej Marcin Betleja.

Zdjęcie

(Zdjęcie ilustracyjne) /KAROLINA MISZTAL/REPORTER /East News
(Zdjęcie ilustracyjne)
/KAROLINA MISZTAL/REPORTER /East News

"Do wypadku doszło na jednej z głównych ulic miasta. W konsekwencji zderzenia dwóch aut jedno z nich, rozbijając witrynę, wjechało do pomieszczeń banku" - mówił rzecznik.

Poszkodowane zostały trzy osoby. "Dwie spośród nich są pracownikami banku. Ranny jest też kierujący samochodem" - poinformował Betleja.

Reklama

Dodał, że "strażacy, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, udzielili pomocy poszkodowanym". "Wszyscy trafili do szpitala" - zaznaczył. 

Przy usuwaniu skutków wypadku pracują dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej. "Trwa też wyjaśnianie jego przyczyn" - podkreślił rzecznik.(

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Kujawsko-pomorskie: Zatory przed bramkami na A1

    Na autostradzie A1 nadal tworzą się zatory przed punktem poboru opłat w Nowej Wsi niedaleko Torunia. Korki w kierunku Gdańska i Łodzi mają po ok. 3 kilometry, a czas oczekiwania na przejazd wynosi... więcej