Sandomierz: Czołowe zderzenie. Osiem osób rannych

Poniedziałek, 13 stycznia (11:17)

Osiem osób zostało rannych w wyniku czołowego zderzenia dwóch aut, do którego doszło w poniedziałek w Sandomierzu. Jak poinformował starszy sierżant Michał Ordon z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu, do zdarzenia doszło przed godziną 8 na ulicy Lubelskiej, czyli miejskim odcinku trasy wojewódzkiej 777.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdjęcie ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni kierowca forda C-MAX jechał od strony Lublina. Na zakręcie zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z fiatem bravo. 20-latek był trzeźwy, prawdopodobnie przysnął za kierownicą. Drugim autem kierował 27-latek, kierowca także był trzeźwy. W każdym z samochodów, prócz kierowców, podróżowało po trzech pasażerów" - dodał funkcjonariusz.

Reklama

Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Obrażenia nie zagrażają ich życiu. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Ruch na drodze odbywa się normalnie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Mazowieckie: Pociąg towarowy śmiertelnie potrącił mężczyznę

    Pociąg towarowy potrącił w środę (3 czerwca) mężczyznę znajdującego się na torowisku na odcinku kolejowym Parzniew - Brwinów (pow. pruszkowski) - powiedziała mł. asp. Marta Słomińska z... więcej