Samochód wjechał w przystanek. Jedna osoba nie żyje

Piątek, 15 listopada 2019 (13:31)

27-letni mężczyzna potrącił w piątek dwie kobiety stojące na przystanku autobusowym w Żyrardowie; jedna z nich zmarła - poinformowała oficer prasowa żyrardowskiej policji asp. Agnieszka Ciereszko.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Kamionka/Angora/REPORTER /East News
zdj. ilustracyjne
/Kamionka/Angora/REPORTER /East News

Jak poinformowała policja, do wypadku doszło ok. godz. 7.20 na ul. Sikorskiego w Żyrardowie (woj. mazowieckie). 27-letni mężczyzna kierujący fiatem seicento potrącił dwie stojące na przystanku kobiety i uderzył w dwa zaparkowane na poboczu pojazdy - poinformowała asp. Ciereszko.

Poszkodowane kobiety, w wieku 19 oraz 78 lat, zostały zabrane do szpitala. Starsza z nich zmarła na skutek odniesionych obrażeń. 19-latka nadal jest pod opieką lekarzy, ale jej życiu nic nie zagraża.

Reklama

Mężczyzna kierujący fiatem był trzeźwy, jednak nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w samochodzie mogło dojść do awarii, na skutek której kierowca nie mógł zapanować nad pojazdem. "Taka jest wstępna wersja, ale wszystko okaże się w trakcie dalszego postępowania wyjaśniającego" - zaznaczyła rzeczniczka żyrardowskiej policji.

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również