RMF24: Zderzenie ciężarówki z busem. Dwie osoby nie żyją

Poniedziałek, 15 lutego 2016 (09:13)

Nie żyje druga osoba poszkodowana w porannym wypadku na trasie krajowej numer siedem między Szydłowcem a Skarżyskiem Kamienną. W miejscowości Barak zderzyły się ciężarówka i bus. Dwie osoby po reanimacji w bardzo ciężkim stanie trafiły do szpitala.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Wojciech Traczyk /East News
Zdj. ilustracyjne
/Wojciech Traczyk /East News

Droga z Warszawy do Krakowa w miejscowości Barak może być zablokowana nawet do godziny 13. Jadąc od strony Krakowa, kierowcy zaraz za Skarżyskiem Kamienną powinni skręcić na Świerczek i Sadek.

Kierowcy jadący z drugiej strony: od Warszawy i Radomia powinni przejechać przez Szydłowiec i wybrać drogę na Majdów. Obie to trasy lokalne - więc mimo policjantów kierujących ruchem - tworzą się tam korki.

Reklama

Do wypadku doszło na remontowanym odcinku trasy, gdzie jest tylko jedna nitka i nie można puścić ruchu wahadłowo. Na miejscu pracują policjanci, którzy próbują ustalić, jak doszło do zdarzenia.

Ofiary wypadku to osoby podróżujące busem.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Zeznania kierowcy, który przeleciał nad rondem w Rąbieniu

    Przesłuchano kierowcę, który po rodzinnej sprzeczce w wielkanocną niedzielę z dużą prędkością jechał pijany i dosłownie przeleciał nad rondem w Rąbieniu na przedmieściach Łodzi - poinformował... więcej