RMF24: Seria wypadków na drodze krajowej nr 63

Niedziela, 5 lutego 2017 (19:58)

Fatalne warunki pogodowe, zwłaszcza marznący deszcz, sprawiają coraz więcej problemów na drogach. W okolicach Siedlec na Mazowszu w ciągu godziny doszło do trzech wypadków.

Zdjęcie

(zdj. ilustracyjne) /RMF
(zdj. ilustracyjne)
/RMF

"Na trasie numer 63 jest wypadek za wypadkiem. Wyciągałem jedną ranną osobę z samochodu" - alarmował na Gorącą Linię RMF FM jeden ze słuchaczy.

Jak powiedział, w Broszkowie samochód osobowy wjechał do rowu. Ucierpiała jedna osoba.

Trzy osoby zostały ranne wcześniej również na drodze krajowej numer 63 między Siedlcami a Łukowem - tam też auto wypadło do rowu. Wcześniej na tej samej trasie zderzyły się trzy samochody osobowe. Ranne zostały trzy osoby.

Reklama

Po wypadku zablokowana jest krajowa "24" w Lubuskiem. Między Skwierzyną a Poznaniem, na wysokości Wierzbna, zderzyło się 5 samochodów osobowych. Jedna osoba została ranna. Ruchem kieruje policja.

Utrudnienia także na S8 w Łódzkiem. Samochód osobowy uderzył w bariery między Wieluniem a Złoczewem. Jedna osoba została ranna. Ruch w kierunku Sieradza odbywa się pasem awaryjnym.

Wczesnym popołudniem doszło do tragicznego wypadku na krajowej "50" - na wysokości Maliszewa między Kołbielą a Mińskiem Mazowieckim. Samochód osobowy zderzył się tam z osobówką. Zginęła jedna osoba. 


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Łódź: Pijany i pod wpływem narkotyków uciekał przed policją

    Prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 25-latek, który zasnął za kierownicą, a po obudzeniu go przez policjantów zaczął uciekać samochodem. Po zatrzymaniu dodatkowo okazało się, że mężczyzna... więcej