RMF24: Polski Bus wpadł do rowu. Są ranni

Niedziela, 26 lipca 2015 (19:08)

Osiem osób zostało rannych w wypadku na trasie S8 między Radziejowicami a Nadarzynem na Mazowszu. Polski Bus wpadł do rowu. Informację o zdarzeniu przekazano na Gorącą Linię RMF FM.

Zdjęcie

Pod Warszawą są spore utrudnienia w ruchu /Maszewski/Reporter /East News
Pod Warszawą są spore utrudnienia w ruchu
/Maszewski/Reporter /East News

Jadący w kierunku Warszawy Polski Bus wypadł z trasy, przewrócił się i wylądował na boku w rowie. Wydarzyło się to w okolicach miejscowości Siestrzeń - czyli kilkanaście kilometrów przed połączeniem siódemki i S8 w Jankach.

Ratownicy medyczni zakwalifikowali osiem osób z tego wypadku jako pacjentów wymagających szybkiej pomocy szpitalnej, ale informacje policji i straży są na razie niepełne. Na miejscu trwa akcja ratownicza.

Reklama

Na domiar złego, kilka kilometrów dalej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem - tu też na miejscu jest pogotowie i policja.

Te dwa groźne zdarzenia drogowe spowodowały spore utrudnienia w ruchu. Kierowcy muszą spodziewać się korków i spowolnienia w obu kierunkach trasy Katowice - Warszawa.

(mal)

Konrad Piasecki

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:Mazowsze | wypadek

Zobacz również

  • Turyści wracają spod Tatr. Ogromne korki na zakopiance

    Turyści, którzy w niedzielę wyjeżdżają z Zakopanego, muszą się liczyć z dużymi korkami na popularnej zakopiance. Podróż spod Tatr do granic Krakowa zajmuje około trzy godziny. więcej