RMF24: Karambol na A4. "Wszystko płonęło"

Poniedziałek, 22 czerwca 2015 (11:58)
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 czerwca 2015 (12:13)

W pobliżu węzła Brzeg doszło do karambolu. Zderzyło się 5 samochodów, m.in. bus, autokar, tir i samochód osobowy. Informacja pochodzi z Gorącej Linii RMF FM.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /PIOTR JEDZURA/REPORTER /East News
Zdjęcie ilustracyjne
/PIOTR JEDZURA/REPORTER /East News

- Wszystko płonęło, olbrzymie kłęby dymu i buchające płomienie - informuje RMF24, powołując się na jednego z słuchaczy.

Jak dowiedział się reporter RMF FM Bartłomiej Paulus, na samochód osobowy wjechał inny pojazd. Kilka minut później, kilka kilometrów dalej, na stojące w korku auta najechał autobus, w którego uderzyła ciężarówka. Pojazdy stanęły w ogniu.

Reklama

Na miejscu trwa akcja strażaków. Z informacji naszego reportera wynika, że w wypadku uczestniczył jeszcze jeden samochód. Siła uderzenia była tak duża, że auto znalazło się w środku autobusu. Wewnątrz tego auta byli pasażerowie; prawdopodobnie wszyscy nie żyją.

Płomienie sięgają obu pasów autostrady. Na miejscu pojawił się już śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w kierunku Katowic i w kierunku Wrocławia jest zablokowana. Tworzą się ogromne korki.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Informacja własna

RMF24.pl

Zobacz również

  • ​Mazowieckie: Pociąg towarowy śmiertelnie potrącił mężczyznę

    Pociąg towarowy potrącił w środę (3 czerwca) mężczyznę znajdującego się na torowisku na odcinku kolejowym Parzniew - Brwinów (pow. pruszkowski) - powiedziała mł. asp. Marta Słomińska z... więcej