RMF24: Karambol na A2. Gigantyczny korek

Piątek, 3 kwietnia 2015 (17:44)

Kierowcy próbujący wyjechać z Warszawy autostradą A2 w stronę Poznania utknęli w ośmiokilometrowym korku. Powodem jest karambol, w którym ucierpiały trzy osoby.

Do zderzenia 3 aut doszło na wysokości Baranowa. 3 osoby zostały ranne.

Mazowiecka Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ocenia, że do rozładowania powstałego przez wypadek korka może dojść najwcześniej po 18:00.

Reklama

Sznur aut stojących zderzak w zderzak sięga na razie od Brwinowa aż do węzła Konotopa - kto ma jeszcze szansę, powinien go omijać krajową "8", lub od północy starą trasą 92 przez Ożarów.

Korek na A2 to obecnie największe utrudnienie ruchu w rejonie Warszawy. Pozostałe to tradycyjne dojazdy "8" do Marek, wyjazd "7" z Łomianek, a na południu znane z korków skrzyżowania "50" w Górze Kalwarii i Kołbieli.

Największe natężenie ruchu miało w okolicach Warszawy miejsce około 14:00. Teraz stopniowo maleje, a centrum miasta to nie dotyczy.

Tomasz Skory

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Starachowice: Auto uderzyło w latarnię. Dziewięciolatek w szpitalu

    W środę (20 maja) w Starachowicach doszło do groźnego wypadku. Samochód marki bmw najpierw uderzyło w latarnię, a następnie w bok drugiego pojazdu. Poszkodowany w zdarzeniu został podróżujący bmw... więcej