RMF24: Groźne wypadki na południu Polski. Drogi są śliskie!

Sobota, 9 kwietnia 2016 (16:56)
Aktualizacja: Sobota, 9 kwietnia 2016 (18:09)

Policja apeluje o ostrożność na drogach. W wielu miejscach, zwłaszcza na południu kraju, trasy są dziś śliskie z powodu opadów deszczu. Tam też od rana doszło do kilku poważnych wypadków, o których informacje nadeszły na Gorącą Linię RMF FM.

W Małopolsce w wypadku w Brzeszczach zginęła 1 osoba, a 2 są ranne. Natomiast w Oświęcimiu w zderzeniu 2 aut ranne zostały 3 osoby.

Do groźnej kolizji doszło we Wrocławiu. Zderzyły się tam 2 auta i tramwaj. 3 osoby trafiły do szpitala. W sumie w wypadkach na Dolnym Śląsku rannych zostało 7 osób.

Reklama

Ogromne zatory tworzyły się przed godz. 18 na autostradzie A4 na wysokości węzła Opole Południe w kierunku Katowic. Samochód osobowy uderzył tam w bariery ochronne, odbił się i zablokował 2 pasy. Kierowca został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Z kolei w Hyżnem koło Rzeszowa auto wypadło z drogi i uderzyło w latarnię. Natomiast na trasie S7 w miejscowości Liksajny samochód wpadł w barierki.

(dp)

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Samochód wjechał w robotników na S7. Trasa w kierunku stolicy zablokowana

    Na trasie S7 w miejscowości Dębina (woj. mazowieckie) kierowca ciężarowego mana wjechał w tył pojazdu służb drogowych i potrącił dwóch robotników - poinformowała w środę PAP st. asp. Joanna... więcej