RMF: W Nowej Wsi samochód wjechał w pieszych

Poniedziałek, 25 grudnia 2017 (21:03)
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 grudnia 2017 (22:32)

​Tragiczny wypadek w Nowej Wsi, w okolicach Nowego Sącza. Samochód osobowy potrącił trzy osoby. 12-letnia dziewczynka i jej babcia zginęły na miejscu.

Zdjęcie

Policja; zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
Policja; zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Kierowca audi jadący w stronę Krynicy-Zdroju potrącił trzy osoby. Na miejscu zginęła 12-letnia dziewczynka oraz jej 69-letnia babcia. Do szpitala z lekkimi obrażeniami przewieziona została matka dziewczynki.

Według ustaleń funkcjonariuszy, 20-letni kierowca pojazdu był trzeźwy.

Reklama

Droga krajowa nr 75 przez cały wieczór była zablokowana. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej oraz policja. 

Tragiczny bilans świąt. Piesi giną na drogach

Dodajmy, że to już kolejna tego typu tragedia w krótkim odstępie czasu. W Ostrowcu Świętokrzyskim po godzinie 1 w nocy kierowca wjechał na przejściu dla pieszych w dwie kobiety i uciekł z miejsca wypadku. Jedna z kobiet zmarła, a druga w stanie ciężkim trafiła do szpitala. 23-letniego kierowcę udało się zatrzymać. Był pijany.

W miejscowości Kobyłka samochód również potrącił pieszych na pasach. 22-letni kierowca zabił trzy kobiety wracające z pasterki.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

RMF/INTERIA.PL/PAP

Zobacz również

  • Duże utrudnienia na Zakopiance z powodu opadów śniegu. "Sytuacja opanowana"

    ​Intensywne opady śniegu sprawiły, że w piątek rano kierowcy stanęli w kilometrowych korkach na drodze krajowej nr 7, czyli popularnej Zakopiance. - Sytuacja została opanowana - poinformował... więcej