RMF FM: Tragiczny wypadek w Sopocie. Zginęły dwie osoby

Piątek, 8 marca 2019 (07:48)

Dwie osoby zginęły, a trzy są ranne – to bilans porannego wypadku w Sopocie, do którego doszło na wysokości skrzyżowania alei Niepodległości z ulica Malczewskiego. Kierowcy muszą się liczyć ze sporymi utrudnieniami.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Piotr Bułakowski /RMF FM
Zdjęcie ilustracyjne
/Piotr Bułakowski /RMF FM

Do tragicznego wypadku doszło po tym, jak auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w słup, a później w przystanek. Ofiary i ranni to osoby, które podróżowały samochodem osobowym.

Przez zderzenie zablokowana jest całkowicie aleja Niepodległości w kierunku Gdańska, cały ruch tą główną arterią Sopotu odbywa się pasami prowadzącymi w kierunku Gdyni.

Reklama

Dodatkowo utrudnienie czekają tych, którzy z Malczewskiego chcieliby wjechać w Niepodległości. Policja ma wyznaczyć objazd ulicą Księżycową. Policja nie zdradza, ile potrwają utrudnienia.

W miejscu wypadku pracują służby i prokurator. Zgłoszenie policja otrzymała po 4 nad ranem, trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku, wstępnie służby biorą pod uwagę nadmierną prędkość. Przed miejscem wypadku jest bowiem duży łuk - niewykluczone, że auto jechało zbyt szybko, dlatego wypadło z drogi, uderzyło najpierw w słup, później w przystanek - na szczęście nie było na nim żadnych osób. Prawdopodobnie ofiary to młodzi mężczyźni.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Polacy ruszyli nad morze. Korki na głównych trasach na Pomorzu

    W sobotę (1 sierpnia) na głównych drogach w woj. pomorskim tworzą się korki spowodowane dużym ruchem. Zatory utrzymują się przed punktem poboru opłat na autostradzie A1 w Nowej Wsi koło Torunia... więcej