Przerażająca sytuacja na przejściu dla pieszych. Matka i 5-latek potrąceni

Poniedziałek, 24 czerwca 2019 (11:21)

Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło w Olsztynie na ulicy Limanowskiego. Matka i dziecko prawidłowo przechodzący na przejściu dla pieszych zostali potrąceni. Film z tego zdarzenia udostępniła olsztyńska policja.

Zdjęcie

/Policja
/Policja

Kamera uwieczniła, jak 24-latka jadąca volkswagenem wjechała na skrzyżowanie, mimo że miała czerwone światło. Kobieta nie była w stanie zatrzymać samochodu przed przejściem dla pieszych, na którym znajdowała się matka z pięcioletnim dzieckiem i dwie inne osoby.

24-latka potrąciła matkę i dziecko. Na miejsce szybko zostały wezwane służby ratunkowe, a do ich przyjazdu potrąconymi zaopiekowali się świadkowie. Choć wyglądało to bardzo groźnie, to na szczęście tym razem skończyło się jedynie na ogólnych potłuczeniach.

Reklama

Policjanci, którzy zostali wezwani przez świadków na miejsce zdarzenia, zatrzymali kierującej prawo jazdy. Za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed sądem.

Przerażająca sytuacja na przejściu dla pieszych /Policja

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pijany 60-latek wjechał samochodem na chodnik i potracił dwóch chłopców

    W sobotę po południu w pow. siedleckim (Mazowieckie) 60-letni kierowca audi wjechał na chodnik i potrącił dwóch chłopców. Mężczyzna był pijany. Dzieci w wieku 7 i 9 lat z obrażeniami ciała trafiły... więcej