Poznań: Wypadek na trasie katowickiej. Pięć osób poszkodowanych

Sobota, 28 października 2017 (14:34)
Aktualizacja: Sobota, 28 października 2017 (16:21)

Ok. godz. 15.40 wznowiono ruch na trasie katowickiej w kierunku centrum Poznania. W wyniku wypadku, do jakiego doszło w sobotę po południu, rannych zostało 5 osób, w tym 2-letnie dziecko.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Jakub Porzycki /Agencja FORUM
Zdj. ilustracyjne
/Jakub Porzycki /Agencja FORUM

"Według wstępnych ustaleń policji, 22-latek jadący volkswagenem w kierunku Kórnika, z nieustalonych dotąd przyczyn, możliwe, że z powodu nadmiernej prędkości, wpadł w poślizg i przemieścił się na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem marki opel" - mówiła PAP podinsp. Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji.  

"W wyniku zdarzenia rannych zostało 5 osób. Trzy z nich, pasażerowie opla; dwie kobiety i 2-letnie dziecko, zostali zabrani do szpitala. Żadna z tych osób nie znajduje się w stanie zagrażającym życiu" - dodała.  

Do wypadku doszło ok. godz. 13 na ul. Krzywoustego w Poznaniu, na drodze krajowej nr 11. Obecnie trasa jest już przejezdna w obu kierunkach.

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • RMF: Kolizja w Warszawie. Za kierownicą opla - 101-latek

    ​Nietypowy wypadek w Warszawie. Wczoraj wieczorem, w bariery Mostu Siekierkowskiego uderzył osobowy opel. Za kierownicą siedział... 101-letni kierowca - informuje RMF FM. więcej