Poważny wypadek z udziałem busa. 10 osób rannych

Czwartek, 9 lutego 2017 (09:33)
Aktualizacja: Czwartek, 9 lutego 2017 (10:16)

Na drodze krajowej numer siedem w pobliżu miejscowości Barak doszło do poważnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i busa. W wyniku zdarzenia rannych zostało 10 osób - informuje GDDKiA.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /123/RF PICSEL
Zdj. ilustracyjne
/123/RF PICSEL

Jak poinformowała Aleksandra Calik z zespołu prasowego mazowieckiej komendy policji, służby pracujące na miejscu udzielają pomocy poszkodowanym oraz zabezpieczają miejsce zdarzenia.

"W wypadku brał udział bus kursowy relacji Szydłowiec-Skarżysko oraz pojazd osobowy. Do szpitali zostało przewiezionych 10 osób" - powiedziała Calik.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zderzenie pojazdów miało najprawdopodobniej charakter czołowy, lecz - jak zastrzega policja - dopiero dalsze czynności policyjne pozwolą na ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

Z informacji TVN24 wynika, że powodem wypadku był fakt, że kierowca samochodu osobowego zjechał na przeciwległy pas ruchu. 

Droga krajowa nr 7 jest całkowicie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy, aby można było przejechać trasą w kierunku Kielc oraz w stronę Radomia. Według policji, utrudnienia potrwają przez kilka najbliższych godzin. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

PAP/INTERIA.PL

Zobacz również

  • Pijany 33-latek wiózł w aucie czworo dzieci. Nie miał prawa jazdy

    Pijany mężczyzna wiózł w samochodzie czworo dzieci. Zatrzymano go w poniedziałek 1 czerwca w okolicy Wejherowa na Pomorzu. 33-latek miał półtora promila alkoholu w organizmie. więcej