Poważny wypadek w Lublinie. Zginęły dwie osoby

Czwartek, 22 października (09:14)

Dwie osoby zginęły a dwie zostały ranne w wypadku, do którego doszło w czwartek (22 października) rano w Lublinie. Na drodze będącej trasą wylotową w kierunku Zamościa i Chełma są utrudnienia w ruchu.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu alei Witosa z ul. Wacława Moritza. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że gdy kierowca audi jadący al. Witosa skręcał w lewo w ul. Moritza, doszło do zderzenia z fordem jadącym al. Witosa w kierunku centrum Lublina.

- Doszło do zderzenia bocznego. Dwójka pasażerów audi poniosła śmierć na miejscu. Kierowcy obu samochodów zostali przewiezieni do szpitala - powiedział oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie Kamil Gołębiowski.

Reklama

Aleja Witosa to trasa wylotowa z Lublina w kierunku Zamościa i Chełma. W miejscu wypadku są utrudnienia w ruchu, jezdnia kierunku centrum Lublina jest zablokowana, policjanci kierują samochody objazdem przez ul. Moritza.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Auto wbiło się w dom. Nie żyje 25-latek

    Tragiczny wypadek w miejscowości Januszkowice pod Wrocławiem. Młody kierowca samochodu marki bmw z impetem uderzył w ścianę budynku. W wyniku zdarzenia 25-latek poniósł śmierć – informuje... więcej