Poważne utrudnienia na autostradzie A1 w rejonie Kutna

Poniedziałek, 11 stycznia (14:29)
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 stycznia (15:59)

Na autostradzie A1 przewrócił się samochód przewożący trzodę chlewną. 150 świń wydostało się na jezdnię.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /123RF/PICSEL
Zdj. ilustracyjne
/123RF/PICSEL

Przejezdna jest już autostrada A1 w stronę Gdańska w okolicach Kutna (Łódzkie) - poinformował dyżurny łódzkiego Punktu Informacji Drogowej GDDKiA. Nadal A1 zablokowana jest w kierunku Łodzi po tym, jak na trasę wywrócił się samochód przewożący trzodę chlewną. Wprowadzono objazdy.

Samochód ciężarowy przewożący trzodę chlewną przewrócił się przed godz. 13 na 244. kilometrze autostrady A1 na wysokości miejscowości Sójki w powiecie kutnowskim. Jak przekazała  Edyta Jędrzejewska z Punktu Informacji Drogowej, do zdarzenia doszło ok. 200 metrów za zjazdem na Kutno Północ.

Reklama

W samochodzie było ponad 150 świń. Zwierzęta wydostały się na jezdnię, w związku z czym konieczne było zablokowanie autostrady w obu kierunkach.

Udrożniono już ruch w kierunku Gdańska. Podróżujących w stronę Łodzi policja kieruje na objazd na węźle Kutno Północ, zjechać można na wcześniejszym węźle Kowal.

W wypadku poszkodowany został kierowca ciężarówki.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śmiertelny wypadek w pobliżu Radomia. Nie żyje 21-latek

    W środę przed południem niedaleko Radomia doszło do śmiertelnego wypadku. 21-letni kierowca opla zginął na miejscu w wyniku zderzenia z ciężarówką. O zdarzeniu poinformowała Justyna Leszczyńska z... więcej