Pomorskie: Tragiczny wypadek. Zginęło pięć osób

Poniedziałek, 22 września 2014 (17:24)
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 września 2014 (21:29)

Pięć osób zginęło, a jedna została ranna w wypadku na krajowej "6". Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką w pobliżu Słupska - między miejscowościami Nowa Dąbrowa a Karznica w Pomorskiem - informuje Robert Czerwiński ze słupskiej policji.

Zdjęcie

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja, zdj. ilustracyjne /RMF
Okoliczności wypadku wyjaśnia policja, zdj. ilustracyjne
/RMF

Ze wstępnych informacji przekazanych przez policję wynikało, że do wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania. Kolejne informacja mówi jednak o czołowym zderzeniu. To samochód osobowy, jadący od Słupska, miał zjechać na przeciwległy pas ruchu. 

Pięć ofiar wypadku to pasażerowie osobówki: trzech mężczyzn i dwie kobiety. - Nie ma informacji, by obrażeń doznał kierowca tira. Jest w ciężkim stanie psychicznym - dodał Czerwiński. 

Na miejscu wypadku jest już prokurator. Razem z policjantami ustalają, jak doszło do tragedii. Ciała kierowcy i jego czterech pasażerów są uwięzione w samochodzie. Strażacy czekają, aż prokurator zezwoli na wycinanie karoserii, aby można było je wydobyć.

Ruch w miejscu wypadku odbywa się bez utrudnień.

Reklama

(mal)

CZYTAJ TAKŻE NA RMF24.PL

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pomorskie: Motocyklista zginął w wyniku zderzenia ze śmieciarką

    46-letni motocyklista zginął w wyniku zderzenia ze śmieciarką. Do wypadku doszło w czwartek 21 maja rano w pobliżu miejscowości Wygoda (woj. pomorskie). Droga krajowa nr 20 jest zablokowana -... więcej