Pomorskie: Motocyklista zginął w wyniku zderzenia ze śmieciarką

Czwartek, 21 maja (10:49)

46-letni motocyklista zginął w wyniku zderzenia ze śmieciarką. Do wypadku doszło w czwartek 21 maja rano w pobliżu miejscowości Wygoda (woj. pomorskie). Droga krajowa nr 20 jest zablokowana - poinformował oficer prasowy bytowskiej policji asp. sztab. Michał Gawroński.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

Do wypadku doszło w czwartek przed godz. 9 na drodze krajowej nr 20, na odcinku między Półcznem a Wygodą (woj. pomorskie). Jak poinformował asp. sztab. Gawroński, zginął 46-letni motocyklista.

"Policja pracuje na miejscu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że oba pojazdy jechały w kierunku Półczna. Kierujący śmieciarką skręcał na prostym odcinku drogi w lewo, prawdopodobnie chcąc wjechać na posesję. Był w tym momencie wyprzedzany przez kierującego motocyklem. Wówczas doszło do zdarzenia. Co do winy, za wcześnie by się wypowiadać. To oceni policyjne postępowanie" - powiedział oficer prasowy KPP w Bytowie.

Reklama

Droga jest zablokowana. Policja wprowadziła objazdy. Jadący od Kościerzyny kierowani są na Parchowo. Od strony Bytowa objazd prowadzi na Studzienice lub na Parchowo. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Zderzenie czterech aut na A4. Są ranni

    Po wypadku z udziałem czterech samochodów osobowych zablokowana jest w obu kierunkach autostrada A4 między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice. Cztery osoby zostały ranne. więcej