Pomorskie: Dwie ofiary wypadku

Wtorek, 1 maja (11:51)
Aktualizacja: Wtorek, 1 maja (14:56)

Droga wojewódzka nr 214 z Lęborka do Łeby jest już przejezdna - informuje policja z Lęborka. Z powodu wypadku prowadząca nad morze trasa była przez kilka godzin zablokowana. W czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lęborku poinformował we wtorek PAP, że droga wojewódzka nr 214, Lębork-Łeba jest już przejezdna.

Przed południem na drodze tuż za miejscowością Nowa Wieś Lęborska z powodu czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne.

Kpt. Piotr Krzemiński z Komendy Powiatowej PSP w Lęborku powiedział, że jedną z poszkodowanych osób przetransportował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego ze szpitali w Trójmieście. Ocenił, że we wtorek na trasie w kierunku morza jest bardzo duży ruch.

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śmiertelny wypadek w Łowiczu. DK 70 zablokowana

    Dwie kobiety zginęły w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym, do którego doszło w poniedziałek na ul. Warszawskiej w ciągu drogi krajowej nr 70 w Łowiczu (woj. łódzkie) - poinformowała PAP... więcej