Pojazd Polaków zderzył się z transporterem opancerzonym

Wtorek, 11 października 2016 (12:53)

Pod Brześciem doszło do zderzenia białoruskiego transportera opancerzonego z polskim samochodem osobowo-dostawczym. Dwóch Polaków znalazło się w szpitalu.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /
Zdj. ilustracyjne
/

Białoruskie media poinformowały, że do zderzenia doszło wczoraj wieczorem około godziny 21.40 na międzynarodowej drodze M-1 w okolicy miasta Iwacewicze. Samochód Renualt Trafic z polskimi numerami rejestracyjnymi zderzył się z białoruskim pojazdem opancerzonym "BTR".

W samochodzie jechało trzech mężczyzn, obywateli Polski. W wyniku zderzenia, dwóch z nich trafiło do szpitala. Jeden na oddział reanimacji, a drugi chirurgii urazowej.

Reklama

Portal internetowy AUTO.TUT.BY poinformował, że białoruski pojazd opancerzony, który uczestniczył w wypadku, podczas jazdy oddalił się od kolumny wojskowej. Białoruskie Ministerstwo Obrony potwierdziło fakt wypadku drogowego z udziałem maszyny bojowej na trasie Brześć - Mińsk.

W sprawie prowadzone są działania śledcze.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Wypadek w Bogusławicach. Zderzenie autokaru i dwóch ciężarówek

    Do zderzenia autokaru i dwóch ciężarówek doszło w miejscowości Bogusławice koło Częstochowy, na drodze krajowej nr 1. Cysterna i TIR stanęły w ogniu. Na miejscu wylądowały cztery śmigłowce... więcej