Podlaskie: Wypadek na niestrzeżonym przejeździe. Nie żyją trzy osoby

Czwartek, 2 listopada 2017 (20:52)

Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku, do którego doszło w czwartek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w okolicach miejscowości Wygoda, na drodze DK 63 między Łomżą a Zambrowem (Podlaskie). Auto osobowe wjechało tam pod pojazd szynowy.

Zdjęcie

Zdj. ilustarcyjne /PIOTR JEDZURA/REPORTER /East News
Zdj. ilustarcyjne
/PIOTR JEDZURA/REPORTER /East News

Jak poinformował PAP rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa, do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Auto osobowe wjechało prosto pod pojazd szynowy; trzy osoby podróżujące samochodem poniosły śmierć na miejscu. Czwarta osoba, która była w aucie trafiła do szpitala. Kierujący drezyną jest w szoku.

Droga w tym miejscu jest zablokowana. Samochody jadące z Zambrowa do Łomży powinny kierować się na Ostrów Mazowiecką. Kierowcy chcący z Łomży dostać się do Białegostoku powinni wybrać drogę na Mężenin.  

Reklama

Utrudnienia w ruchu potrwają kilka godzin, na miejscu oględzin dokonuje prokurator - poinformował PAP kpt. Łukasz Chankowski z podlaskiej straży pożarnej. Mówił, że drezyna uderzyła w bok auta, które uległo niemal całkowitemu zniszczeniu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Dolnośląskie: Śmiertelny wypadek na A4

    Jedna osoba zginęła po tym, jak auto wypadło z trasy na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie i Kostomłoty (woj. dolnośląskie). Trasa w miejscy wypadku jest nieprzejezdna. więcej