Podlaskie: Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym [wideo]

Piątek, 3 czerwca 2016 (08:59)

Do tragicznego wypadku doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Średnica-Maćkowięta koło Szepietowa. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym osobowy seat zderzył się z lokomotywą.

Lokomotywa zmiażdżyła auto osobowe, trzy osoby zginęły na miejscu Średnica-Maćkowięta (woj. podlaskie). Do tragicznego wypadku doszło na przejeź (x-news/TVN24)

Samochodem od strony Dąbrówki Kościelnej w kierunku Wysokiego Mazowieckiego jechało 3 młodych mężczyzn - wszyscy zginęli na miejscu. Autem kierował 19-latek.

Obok niego był 20-letni mężczyzna. Nie ma jeszcze informacji dotyczących trzeciej osoby.

Reklama

- Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Tam auto zderzyło się z jadącą w stronę Białegostoku lokomotywą. Uderzenie było na tyle silne, że auto zostało po torowisku przeciągnięte ponad 400 metrów - powiedział podkom. Kamil Sorko z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

X-news

Zobacz również

  • Śląsk: Samochód wjechał w grupę pieszych. Nie żyje 13-letnia dziewczynka

    13-letnia dziewczynka zginęła, a jej rówieśniczka została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Koryczany w powiecie zawierciańskim (śląskie).... więcej