Podkarpackie: Tragiczny wypadek w Bliznem

Niedziela, 27 grudnia 2020 (13:27)

Dwie osoby zginęły, a kolejne zostały ranne w wypadku samochodowym, który wydarzył się w niedzielę nad ranem w miejscowości Blizne na Podkarpaciu - poinformowała aspirant sztabowy Monika Dereń z rzeszowskiej policji.

Zdjęcie

/PSP
/PSP

Do wypadku doszło nad ranem - ok. godz. 5 w Bliznem (pow. brzozowski), na drodze wojewódzkiej nr 886. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący hondą 22-letni mieszkaniec okolic Brzozowa zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą.

- 22-latek jechał sam, natomiast skodą podróżowały trzy osoby - 60-letni mieszkaniec powiatu leskiego i dwie pasażerki, w wieku 54 i 23 lat - dodała.

Reklama

Na miejscu zginął kierowca skody, do szpitala trafiły dwie pasażerki skody i kierowca hondy. W szpitalu zmarła 54-letnia kobieta, która podróżowała skodą.

Od kierowcy hondy została pobrana krew do badań, aby ustalić, czy w chwili wypadku był trzeźwy.

Auto płonęło

Strażacy-ochotnicy z Bliznego przekazali, że gdy zjawili się na miejscu, jedno z aut płonęło.

"Po jego ugaszeniu przystąpiliśmy do ewakuacji poszkodowanych osób, w obu przypadkach ratownicy musieli użyć narzędzi hydraulicznych" - poinformowali na Facebooku.

Zdjęcie

Wypadek na Podkarpaciu /OSP Blizne /
Wypadek na Podkarpaciu
/OSP Blizne /

Zdjęcie

Wypadek na Podkarpaciu /OSP Blizne /
Wypadek na Podkarpaciu
/OSP Blizne /

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Polsat News

Zobacz również

  • Śląskie: Samochód wypadł z drogi. 25-latek nie żyje, pasażerka w ciężkim stanie

    25-letni kierowca zginął w wypadku, do którego doszło minionej nocy Sosnowcu. Pasażerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Prowadzony przez 25-latka land rover wypadł z drogi i uderzył w drzewo. więcej