Podkarpackie: 27-latek potrącił pieszą i uciekł. Miał cztery promile

Środa, 5 czerwca 2019 (20:16)

Prawie cztery promile alkoholu miał w organizmie 27-letni kierowca, który w środę w miejscowości Sowina w pow. jasielskim na Podkarpaciu potrącił samochodem 41-letnią kobietę i odjechał z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany. Kobieta trafiła do szpitala.

Zdjęcie

27-latek trzeźwieje w policyjnym areszcie; zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
27-latek trzeźwieje w policyjnym areszcie; zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Jak poinformowała w środę wieczorem podkom. Ewelina Wrona z zespołu prasowego podkarpackiej policji, 27-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce (pow. Jasło, Podkarpackie), jadąc samochodem, potrącił 41-letnią mieszkankę tej samej gminy, po czym odjechał.

"Policjanci dość szybko ustalili, kto mógł być sprawcą. Pojechali do jego miejsca zamieszkania. W garażu znajdował się samochód, który miał ślady, mogące wskazywać, że brał udział z zdarzeniu drogowym. Młody mężczyzna został zatrzymany" - powiedziała podkom. Wrona.

Reklama

Badanie wykazało, że mężczyzna ma w organizmie prawie cztery promile alkoholu. Jak dodała podkom. Wrona, 27-latek trzeźwieje w policyjnym areszcie, a życiu potrąconej pieszej nie zagraża niebezpieczeństwo.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Podhale: 11-latek za kierownicą wiózł ośmioletniego brata

    Zakopiańscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę fiata. Okazało się, że jest nim 11-latek, który wiózł w samochodzie swojego ośmioletniego brata. Mama dzieci obserwowała wszystko, idąc... więcej