Pijany wjechał autem do sali bankietowej

Piątek, 9 listopada 2018 (14:34)

Pijany 22-latek w nocy z czwartku na piątek, jadąc samochodem wypadł z drogi i wjechał do sali bankietowej jednego z lokali w Aleksandrowie Kujawskim. Na szczęście w środku nikogo nie było. Sam kierowca dotkliwie się poturbował.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
Zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

"Mężczyzna jechał mercedesem ul. Graniczną. Nagle stracił panowanie na pojazdem i zjechał z drogi, a następnie staranował drzwi do sali bankietowej i znalazł się w środku. W lokalu zwykle odbywają się imprezy okolicznościowe, ale na szczęście tej nocy nikogo nie było wewnątrz. Policjanci zbadali, że kierowca miał ponad 1 prom. alkoholu we krwi" - poinformowała mł. asp. Marta Błachowicz w Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

22-latek ze względu na doznane obrażenia został przewieziony do szpitala.

Czekają go jeszcze konsekwencje sądowe za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości. Za samo kierowanie po pijanemu grozi do 2 lat więzienia, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy.

Reklama

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Kujawsko-pomorskie: Ojciec z córką zginęli w wypadku

    Ojciec z 14-letnią córką zginęli w wypadku na drodze powiatowej nr 2321 w Tonowie koło Janowca Wielkopolskiego (woj. kujawsko-pomorskie) - poinformował w niedzielę, 24 maja, rzecznik prasowy... więcej