Pijany kierowca potrącił na pasach czteroosobową rodzinę

Piątek, 7 grudnia 2012 (19:56)

Czteroosobowa rodzina została potrącona na przejściu dla pieszych w Nowym Dworze Gdańskim w województwie pomorskim. Matka, ojciec i 3-letnie dziecko zostali ranni. Bez szwanku z wypadku wyszło 8-miesięczne niemowlę, przewożone w wózku.

Reporter radia RMF FM dowiedział się, że kierowca, który nie zatrzymał się przed przejściem, był pijany - miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 30-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Najbardziej ucierpiała 23-letnia kobieta, została przewieziona do szpitala w Elblągu. Jest w stanie ciężkim. Prowadziła wózek, w którym znajdowało się 8-miesięczne dziecko. Niemowlę nie ucierpiało w wypadku. Na wszelki wypadek lekarze przewieźli je na obserwację do szpitala w Gdańsku.

Reklama

Do tego samego szpitala trafiła ranna 3-letnia dziewczynka. Ma złamaną nogę oraz obrażenia wewnętrzne. Ranny w wypadku został także 28-letni ojciec dzieci.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Łódzkie: Karambol z udziałem trzech ciężarówek

    Do wypadku trzech ciężarówek i auta osobowego doszło na dk 12 w miejscowości Rękoraj pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Tuszynem (woj. łódzkie). Dwie osoby są ranne. Dk 12 jest nadal zablokowana -... więcej