Pędził wprost na nadjeżdżające auto. Wstrząsające nagranie

Niedziela, 13 września 2020 (13:49)

W internecie pojawiło się wstrząsające nagranie wypadku, który miał miejsce w okolicach miejscowości Dąbrowa koło Opola. 23-letni kierowca stracił panowanie nad autem. Na nagraniu widać, jak jego turkusowe bmw sunie bokiem wprost na nadjeżdżający samochód.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed południem w okolicach miejscowości Dąbrowa koło Opola. W wyniku wypadku uszkodzonych zostało sześć aut.

Jak przekazała policja, 23-letni kierowca bmw jadąc w kierunku Nysy nie dostosował prędkości do panujących warunków i wypadł z drogi.

Reklama

Na nagraniu, które niedawno trafiło do sieci, widać jak tył auta odbija się od rowu, przez co pojazd wraca na jezdnię i sunie po niej bokiem zahaczając o jadącą przeciwległym pasem lawetę i uszkadzając przewożone przez nią dwa samochody. 

Następnie bmw czołowo zderza się z autem, z którego nagrano zdarzenie.

Kierowca BMW niegroźnie ranny 

- Młody kierowca z niezagrażającymi życiu ani zdrowiu obrażeniami zewnętrznymi został zabrany do szpitala. Pozostali kierowcy, których samochody brały udział w karambolu nie odnieśli żadnych obrażeń - powiedziała Agnieszka Nierychła, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu przekazała polsatnews.pl.

Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie wyjaśniające. 

Nagranie rejestrujące wypadek opublikował w sieci portal piracidrogowi.pl.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Polsat News

Zobacz również

  • Mazowieckie: W zderzeniu czołowym zginęło dwoje dzieci

    Dwoje dzieci zginęło w wypadku, do którego doszło w sobotę rano w województwie mazowieckim. W powiecie łosickim czołowo zderzył się seat z samochodem ciężarowym. Trzy osoby dorosłe zostały ranne. więcej