​Ostrołęka sparaliżowana przez remont ronda

Środa, 18 grudnia 2013 (12:34)

"Omijajcie Ostrołękę! Miasto jest sparaliżowane" - alarmują słuchacze radia RMF FM, dzwoniąc i pisząc na Gorącą Linię RMF FM. Jak dowiedział się RMF24, miasto jest kompletnie zakorkowane z powodu remontu ronda księcia Siemowita Trzeciego. To połączenie dróg krajowych numer 53 i 61.

Zdjęcie

Rondo księcia Siemowita Trzeciego to połączenie dróg krajowych numer 53 i 61 /Mapy.interia.pl /INTERIA.PL
Rondo księcia Siemowita Trzeciego to połączenie dróg krajowych numer 53 i 61
/Mapy.interia.pl /INTERIA.PL

"2,5 godziny zajęło mi przejechanie 3 kilometrowego odcinka, droga dziś przez Ostrołękę to koszmar po prostu, brawa dla drogowców i urzędników, dziękuję, że dzięki wam spóźniłem się do pracy" - taki mail od Pawła wpadł na skrzynkę fakty@rmf.fm.

"Firma drogowa bez żadnych zapowiedzi zablokowała część nowego mostu i rozpoczęła prace na rondzie im. Siemowita w Ostrołęce. Kierowcy wciąż stoją w kilometrowych korkach zaskoczeni całą sytuacją. O godz. 9.30 kolejka samochodów kończy się przy siedzibie Stora Enso, ma więc 3,5 km długości!" - pisze portal moja-ostroleka.pl.

Reklama

Policja już od kilku godzin próbuje rozładować korki. Kierowcom radzi, by omijali rondo księcia Siemowita Trzeciego.

Wszyscy ci, którzy planowali przejechać przez Ostrołękę np. w kierunku Olszy, powinni kierować się na Maków Mazowiecki. A ci, którzy chcą jechać w kierunku Białegostoku - na Ostrów Mazowiecki.

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śląskie: Dachowanie samochodu w Rybniku. Za kierownicą 15-latek

    15-latek siedział za kierownicą samochodu, który w niedzielę wieczorem (24 maja) dachował w Rybniku. Pasażerami auta byli: jego rok starszy kolega i dwaj 13-latkowie. Wszyscy wyszli z wypadku bez... więcej