Ostróda: Pieszy zginął pod kołami ciężarówki

Wtorek, 23 kwietnia 2019 (21:56)

Pieszy o nieustalonej dotychczas tożsamości zginął we wtorek wieczorem pod kołami ciężarówki na drodze S7 w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie). Jezdnia w kierunku Warszawy będzie zablokowana przez około 3 godziny.

Zdjęcie

Śmiertelne potrącenie pieszego na S7 w Ostródzie /INTERIA.PL
Śmiertelne potrącenie pieszego na S7 w Ostródzie
/INTERIA.PL

"Nie znamy jeszcze personaliów ofiary wypadku. Wiadomo jedynie, że to mężczyzna" - powiedziała PAP mł. asp. Anna Karczewska z Ostródzkiej policji.

Do śmiertelnego potrącenia pieszego przez samochód ciężarowy doszło na obwodnicy Ostródy, która jest częścią drogi ekspresowej S7 z Gdańska do Olsztynka. Według policji kierujący był trzeźwy. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Reklama

Z powodu wypadku jezdnia w kierunku Warszawy jest zablokowana. Kierowcy aut osobowych są kierowani objazdem przez Ostródę, a ciężarówek również przez Łuktę. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać około 3 godzin.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Dolnośląskie: 12-kilometrowy korek na A4 pod Wrocławiem

    12 kilometrów długości ma zator pojazdów na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Spowodowany jest on zwężeniem trasy w związku z remontem wiaduktu. Zalecany jest objazd - najlepiej już od węzła Legnica... więcej