Orneta: Dachowanie przez kłótnię. Pasażer zaciągnął ręczny

Poniedziałek, 20 maja 2019 (10:08)

Na drodze wyjazdowej z Ornety (warmińsko-mazurskie) doszło do dachowania golfa - poinformowała policja i dodała, że powodem zdarzenia była kłótnia pasażera auta z kierującą pojazdem kobietą. Pasażer zaaferowany sporem w trakcie jazdy zaciągnął hamulec ręczny.

Zdjęcie

Pasażer pokłócił się z kierującą autem partnerką i zaciągnął hamulec ręczny /INTERIA.PL
Pasażer pokłócił się z kierującą autem partnerką i zaciągnął hamulec ręczny
/INTERIA.PL

Oficer prasowa policji w Lidzbarku Warmińskim powiedziała PAP, że golfem kierowała 51-letnia kobieta, a pasażerem, który się z nią kłócił był jej 40-letni partner. Mężczyzna był pijany, kierująca autem trzeźwa.

"Gdy kobieta prowadziła samochód mężczyzna nagle zaciągnął hamulec ręczny. Auto wpadło w poślizg, kobiecie nie udało się opanować pojazdu. Wpadli do rowu i dachowali" - poinformowała policjantka. Dodała, że choć auto uległo znacznemu zniszczeniu, jadącym samochodem nic się nie stało.

Reklama

"Policjanci ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 250 zł" - powiedziała Klepacka.

Policjanci ustalili, że jadąca golfem para kłóciła się od dłuższego czasu. Zanim mężczyzna niespodziewanie zaciągnął ręczny hamulec próbował wysiadać z jadącego pojazdu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Mazowieckie: Pociąg towarowy śmiertelnie potrącił mężczyznę

    Pociąg towarowy potrącił w środę (3 czerwca) mężczyznę znajdującego się na torowisku na odcinku kolejowym Parzniew - Brwinów (pow. pruszkowski) - powiedziała mł. asp. Marta Słomińska z... więcej