Opolskie: Po wypadku zablokowana droga krajowa 46

Piątek, 16 sierpnia 2013 (20:07)

​Po wypadku, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe, zablokowana została droga krajowa nr 46 na trasie Opole - Nysa, w pobliżu miejscowości Pakosławice. Cztery osoby, w tym dwójka dzieci, zostały przewiezione do szpitala. Policja wyznaczyła objazdy.

Zdjęcie

Policja wyznaczyła objazdy w kierunku Nysy i Opola przez miejscowości Prusinowice i Złotogłowice. /123/RF PICSEL
Policja wyznaczyła objazdy w kierunku Nysy i Opola przez miejscowości Prusinowice i Złotogłowice.
/123/RF PICSEL

Jak podała rzecznik prasowa komendy powiatowej policji w Nysie Katarzyna Janas, do wypadku doszło ok. godz. 18.30. Policję o zdarzeniu poinformował świadek.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący skodą fabia mężczyzna, jadący od strony Opola w kierunku Nysy, na odcinku Pakosławice - Strobice z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka renault megane.

Po zderzeniu samochód renault dachował. Służby ratownicze wyciągają z auta zakleszczonego w nim kierowcę. Według informacji rzeczniczki nyskiej policji czwórka pasażerów skody - dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci - zostały odwiezione do szpitala.

Reklama

Policja wyznaczyła objazdy w kierunku Nysy i Opola przez miejscowości Prusinowice i Złotogłowice.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek

Zobacz również

  • Zeznania kierowcy, który przeleciał nad rondem w Rąbieniu

    Przesłuchano kierowcę, który po rodzinnej sprzeczce w wielkanocną niedzielę z dużą prędkością jechał pijany i dosłownie przeleciał nad rondem w Rąbieniu na przedmieściach Łodzi - poinformował... więcej