Opolskie: Dwie osoby zginęły w wypadku pod Brzegiem

Środa, 13 lutego 2019 (14:26)

Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna w wyniku zderzenia samochodu osobowgo z ciężarówką w Strzelnikach. Jak informuje KW PSP w Opolu, droga krajowa 94 z Brzegu do Opola jest zablokowana.

Zdjęcie

policja /123RF/PICSEL
policja
/123RF/PICSEL

Do zdarzenia doszło przed godziną trzynastą na trasie z Brzegu do Opola. Z nieustalonych dotąd przyczyn doszło do czołowego zderzenia ciężarówki z osobowym oplem. W wyniku wypadku zostały poszkodowane trzy osoby jadące samochodem osobowym - mężczyzna, kobieta i 10-letnie dziecko.

Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy próbowali ratować życie dwojga wydobytych z auta dorosłych. Jak poinformował PAP oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, akcja reanimacyjna nie powiodła się. Dziecko jest pod opieką lekarzy. Według nieoficjalnych informacji, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama

Na miejscu jest policja, która pod nadzorem prokuratora będzie ustalała przyczyny tragedii. Do czasu zakończenia prac ekip śledczych należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu na trasie z Opola do Brzegu. Samochody kierowane są na objazd przez Strzelniki.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pijany 33-latek wiózł w aucie czworo dzieci. Nie miał prawa jazdy

    Pijany mężczyzna wiózł w samochodzie czworo dzieci. Zatrzymano go w poniedziałek 1 czerwca w okolicy Wejherowa na Pomorzu. 33-latek miał półtora promila alkoholu w organizmie. więcej