Oława: Wypadek na moście z udziałem ciężarówki

Sobota, 18 lipca 2015 (11:39)

Na jednym z mostów nad Odrą w Oławie doszło do groźnego wypadku. Ciężarówka najprawdopodobniej zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z innym samochodem. Ranne zostały cztery osoby - podaje TVP INFO.

Zdjęcie

Kadr z materiału wideo /TVP
Kadr z materiału wideo
/TVP

Do wypadku doszło w sobotni ranek w Oławie (woj. dolnośląskie) na jednym z mostów nad Odrą. - O godzinie 5:45 dostaliśmy zgłoszenie - powiedział TVP Info kom. Paweł Urbańczyk, rzecznik prasowy policji w Oławie. - Kierujący samochodem ciężarowym prawdopodobnie zjechał na przeciwległy pas drogi, gdzie doszło do zderzenia z samochodem osobowym - dodał rzecznik. Osobówka przewróciła się na dach.

W wypadku ucierpiały cztery pasażerki samochodu osobowego. Najbardziej poszkodowana została kobieta kierująca autem, która ze złamaną rękę. Została przetransportowana do szpitala we Wrocławiu śmigłowcem pogotowia ratunkowego. Pozostałe osoby są obecnie hospitalizowane w szpitalu w Oławie. Mają lekkie obrażenia.

Ruch na moście został przywrócony.

Zobacz wideo:

ReklamaArtykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

TVP

Zobacz również

  • Śląskie: Wypadek z udziałem karetki. Cztery osoby ranne

    Cztery osoby zostały poszkodowane w wyniku czołowego zderzenia karetki pogotowia z samochodem osobowym w powiecie kłobuckim (woj. śląskie). Do szpitala trafiła załoga ambulansu, wieziona nim... więcej