Niebezpieczny incydent na A4. Samochód w powietrzu

Czwartek, 26 grudnia 2019 (16:02)

Do groźnego zdarzenia doszło na autostradzie A4. Samochód osobowy wypadł z trasy, odbił się od skarpy i uniósł w powietrze. Nikomu nic poważnego się nie stało. Policja - ku przestrodze - opublikowała nagranie wideo, na którym całe zdarzenie zostało zarejestrowane.

Zdjęcie

Kadr z filmu opublikowanego na Facebooku przez Komisariat Autostradowy Policji w Krakowie /Komisariat Autostradowy Policji w Krakowie /Zrzut ekranu
Kadr z filmu opublikowanego na Facebooku przez Komisariat Autostradowy Policji w Krakowie
/Komisariat Autostradowy Policji w Krakowie /Zrzut ekranu

Incydent miał miejsce przed południem drugiego dnia świąt na autostradzie A4.

Jak czytamy na facebookowym profilu Komisariatu Autostradowego Policji w Krakowie, około 11:00 funkcjonariusze z tej jednostki "udali się na 406. kilometr autostrady A4, kierunek Rzeszów, gdzie miało mieć miejsce dachowanie pojazdu". Na miejscu udzielili pomocy poszkodowanej kobiecie.

Reklama

Kiedy trwała likwidacja skutków zdarzenia, doszło do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia. Samochód wypadł z trasy i odbił się od skarpy i uniósł w powietrze. Wszystko to nagrał wideorejestrator zainstalowany w radiowozie.

Na szczęście nikt - jak podaje policja - nie odniósł poważnych obrażeń.

Autostradowy Komisariat zdecydował o publikacji - ku przestrodze - nagrania z wideorejestratora, apelując równocześnie o dostosowywanie prędkości, z jaką się poruszamy, do warunków na trasie.

Edyta Bieńczak/jtk

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Zderzenie dwóch busów na dk1. Jest ofiara śmiertelna

    Jedna osoba zginęła po zderzeniu dwóch busów na dk1 w miejscowości Kobiór (woj. śląskie) - poinformował w poniedziałek 23 listopada późnym wieczorem dyżurny punktu informacji drogowej GDDKiA.... więcej