Na DK 28 rozlała się substancja. Droga jest zablokowana

Niedziela, 27 maja 2018 (13:37)

Nieprzejezdna jest droga krajowa nr 28 w Krośnie - podaje RMF FM. Na jezdnię rozlała się nierozpoznana substancja. Na miejscu pracują strażacy i policjanci. Policja zorganizowała objazdy.

Zdjęcie

Zdj. ilustracujne /KAROLINA MISZTAL/REPORTER /East News
Zdj. ilustracujne
/KAROLINA MISZTAL/REPORTER /East News

"W związku z pojawieniem się nierozpoznanej substancji zablokowana została droga krajowa nr 28. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Nikt nie ucierpiał" - powiedziała w rozmowie z RMF FM Anna Klee z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Reklama

Dodała, że utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Podkreśliła, że zorganizowano objazdy. "Nie ma utrudnień. Samochody są kierowane na objazdy przez centrum miasta" - zaznaczyła.

Z kolei, jak powiedział Krzysztof Marek ze stanowiska kierowania podkarpackiej Państwowej Straży Pożarnej, "na miejscu zdarzenia są już strażacy ze specjalistycznej grupy chemicznej w Leżajsku". Ich zadaniem będzie rozpoznanie substancji i jej neutralizacja.

Droga krajowa nr 28 biegnie przez województwa: małopolskie - od miejscowości Zator i podkarpackie - do przejścia granicznego z Ukrainą w Medyce.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pijany 60-latek wjechał samochodem na chodnik i potracił dwóch chłopców

    W sobotę po południu w pow. siedleckim (Mazowieckie) 60-letni kierowca audi wjechał na chodnik i potrącił dwóch chłopców. Mężczyzna był pijany. Dzieci w wieku 7 i 9 lat z obrażeniami ciała trafiły... więcej