Mazowsze: Poważny wypadek na S8. Zderzenie autokaru i dwóch ciężarówek

Środa, 27 stycznia (07:40)
Aktualizacja: Środa, 27 stycznia (07:58)

Co najmniej osiem osób zostało rannych w zderzeniu autobusu i dwóch samochodów ciężarowych na trasie S8 niedaleko Niegowa koło Wyszkowa na Mazowszu. Przód autokaru prywatnej firmy przewożącej pasażerów do Warszawy na regularnej linii został poważnie uszkodzony. Do zdarzenia doszło około godz. 6:00 na pasie w kierunku Warszawy.

Zdjęcie

Wypadek na S8 /polsatnews.pl /
Wypadek na S8
/polsatnews.pl /

- Do wypadku doszło za Niegowem w kierunku Warszawy. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy ciężarowe i autobus. Trasa została całkowicie zablokowana - powiedział polsatnews.pl kom. Damian Wroczyński p.o. oficera prasowego komendanta powiatowego policji w Wyszkowie.

- Autobusem podróżowało w sumie 13 osób razem z kierowcą. Wstępnie osiem osób zostało przewiezionych do szpitala. Na miejscu są karetki pogotowia, a osoby poszkodowane są badana - powiedział rzecznik wyszkowskiej policji. Według niego poszkodowani maja złamania, rozcięcia, stłuczenia głowy i ogólne potłuczenia.

Reklama

Na trasie S8 występują znaczne utrudnienia. Policja na węźle Niegów kieruje na drogę serwisową.  

- Osobom, które dopiero wybierają się w podróż, zalecamy wybranie dróg lokalnych - powiedział komisarz Wroczyński.

Na miejscu jest kilka wozów straży pożarnej policja i karetki pogotowia. Przód autokaru prywatnej firmy przewożącej pasażerów do Warszawy na regularnej linii został poważnie uszkodzony. 

Zdjęcie

Wypadek na S8 /polsatnews.pl /
Wypadek na S8
/polsatnews.pl /

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Polsat News

Zobacz również

  • Pomorskie: Śmiertelny wypadek w Strzebielinie. Nie żyje pieszy

    Na drodze krajowej nr 6 w Strzebielinie w woj. pomorskim, na trasie Lębork - Wejherowo, doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Droga jest zablokowana. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godz.... więcej