Mazowsze: Karambol na moście na Wiśle

Środa, 30 października 2019 (07:19)

W środę rano na moście wiślanym w Sadach (woj. mazowieckie) na trasie S7 w kierunku Warszawy doszło do kolizji siedmiu samochodów - poinformowała st. asp. Joanna Wielocha z nowodworskiej policji. Jezdnia jest zablokowana. Zator na drodze sięga około pięciu kilometrów.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
Zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Kolizja miała miejsce po godzinie 6 rano na trasie S7 między Płońskiem a Warszawą. Na moście wiślanym w miejscowości Sady (gm. Czosnów) zderzyło się siedem aut osobowych. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Zabezpieczeniem miejsca zdarzenia zajmują się policjanci, którzy będą pracować także nad przywróceniem płynności ruchu.

Jezdnia w kierunku Warszawy w miejscu kolizji jest zablokowana. Według informacji policji, korek na tej trasie ma około pięciu kilometrów.

Reklama

Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych, ruch kierowany jest na węźle S7/62 na Nowy Dwór Mazowiecki, a następnie drogą krajową 85 do S7. GDDKiA czas utrudnienia szacuje na około trzy godziny.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Góra Kalwaria: Autobus wjechał w drzewo. Kilka osób rannych

    Co najmniej trzy osoby zostały ranne po wypadu autobusu rejsowego w Górze Kalwarii na Mazowszu - informuje RMF FM. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 79. więcej