Mazowieckie: Zderzenie trzech aut, są ranni

Poniedziałek, 15 września 2014 (09:07)

Cztery osoby zostały ranne w zderzeniu trzech aut, do których doszło dziś rano na Szosie Lubelskiej pod Warszawą. Wśród poszkodowanych jest kobieta w ciąży. Jej stan określany jest jako ciężki - informuje stacja TVN24. Trasa, na której doszło do wypadku, jest zablokowana w obu kierunkach.

Zdjęcie

W wypadku ranne zostały cztery osoby /Agencja SE/East News
W wypadku ranne zostały cztery osoby
/Agencja SE/East News

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe oraz półciężarówka. Dokładne okoliczności, w jakich doszło do wypadku, wyjaśniają funkcjonariusze.

-  Wszystko wskazuje na to, że jadący w kierunku Lublina kierowca mitsubishi chciał skręcić na posesję. Gdy zahamował, w jego tył uderzył mercedes. Samochód osobowy został zepchnięty na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z mazdą - informuje w rozmowie z TVN24 Edyta Adamus ze stołecznej policji.

Reklama

W wypadku ucierpiały cztery osoby, w tym kobieta w ciąży. Trasa, na której doszło do zdarzenia, jest obecnie zablokowana.  Występują na niej poważne utrudnienia w ruchu. Kierowcy utknęli w korkach. Policja kieruje ich na objazdy.Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

-----


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Podhale: 11-latek za kierownicą wiózł ośmioletniego brata

    Zakopiańscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę fiata. Okazało się, że jest nim 11-latek, który wiózł w samochodzie swojego ośmioletniego brata. Mama dzieci obserwowała wszystko, idąc... więcej